Uudised

Operatiivteenistused demonstreerivad homme Tallinnas suurõnnetuse lahendamist

12.05.2003

Läänemere-äärsete riikide operatiivteenistuste katastroofi-teemalise konverentsi raames saavad kõik huvilised homme Eesti Näituste ees asuvas parklas näha, kuidas päästeteenistus, politsei ja kiirabi koos lahendavad suurõnnetust.
 

Teisipäeval kell 17 algaval demonstratsioon-päästmisel imiteeritakse raske autoavarii tagajärgedega toimetulekut. "Õnnetuskohale" sõidavad kolm kiirabibrigaadi, kolm politseipatrulli ja viis päästemeeskonda, ütles Tallinna Kiirabi operatiivjuht Erik Velleramm.

Demonstratsioon-päästmist saavad kõik huvilised tasuta jälgida. Kes soovib aga külastada konverentsi raames Eesti Näituste paviljonis üles seatud tänapäevase pääste-, otsingu- ja elupäästmistehnika näitust, peab lunastama 40kroonise pileti.

Velleramm palub nii demonstratsioon-päästmise publikul kui näitusekülastajail teisipäeval alates kella 15st kasutada autode parkimiseks Eesti Näituste ülemist parklat ning hoida nii Eesti Näituste Pirita tee äärne parkla kui Eesti Näituste esine väike tänav, mis kulgeb Pirita teega paralleelselt, demonstratsioon-päästmise jaoks vabana.

Läänemere-äärsete riikide operatiivteenistuste kolmepäevane konverents algas Tallinnas täna. Konverentsi põhiteemad on katastroofid ja koostöö erinevate alarmteenistuste vahel.

Pressiteate koostas:
Tervishoiuameti
avalike suhete nõunik
Siiri Rebane
6509 866

Lisainformatsioon:
Tallinna Kiirabi peaarst
Raul Adlas
6971141
05655761